10:51 | 03.07.2020

На Гребінківщині тривають перевірки закладів торгівлі та громадського харчування

На вимогу тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в закладах торгівлі та громадського харчування затверджених Головним державним санітарним лікарем України на території району проводяться комісійні перевірки за участю представників районної адміністрації, органів внутрішніх справ та спеціалістів Держпродспоживслужби району.

Перевіряється дотримання температурного скринінгу працівників закладу, наявність на вході до закладу інформаційних матеріалів щодо профілактики короновірусної інфекції, місця для обробки рук спиртовими антисептиками, організація обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри), організація доступу відвідувачів та перебування у закладі лише у захисній масці, наявність рідкого мила та паперових рушників в санузлах, проведення вологого прибирання виробничих приміщень не рідше ніж кожні 2 години, обмеження суб’єктом господарювання масових зборів (більше 10 осіб) в закритих приміщеннях.

За недотримання протиепідемічних заходів передбачені значні адміністративні стягнення та інші вимоги, передбачені тимчасовими рекомендаціями.

07:35 | 28.06.2020

Вітання голови Гребінківський районної державної адміністрації з нагоди Дня Конституції України

Шановні гребінківці!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

Конституція для кожної країни – це як паспорт для держави, як паспорт для кожного громадянина. І якщо ми поважаємо себе, свій народ, свою мову і культуру, то це означає, що ми маємо поважати й державне законодавство. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

Олександр Князєв

08:09 | 23.06.2020

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Днем державної служби України

Шановні колеги, державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.

Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Нехай ваші дії будуть мудрими , а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

Бажаю, щоб кожен день вашого життя був щасливим  і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку  перед нашою країною!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації

Олександр Князєв

07:51 | 22.06.2020

Звернення голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва

з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

 

Шановні земляки!

79 років тому на нашу землю прийшла кривава війна, яка забрала мільйони життів українців, увійшла в кожен дім, в кожну родину.

Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Цей трагічний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. 

Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас. Вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. 

Схиляємо свої голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на фронтах війни, і тих, хто повернувся живим, але не дожив до наших днів. Схиляємося у зажурі, вшановуючи невинно знищених людей в коцтаборах, у наших селах та містах. Вічна слава і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстоював право на свободу і незалежність нашої держави. 

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи прагнення до свободи дають гідну відсіч агресору, захищаючи нашу державність та територіальну цілісність.

 

Шановні земляки, нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди  буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!

 

Вічна пам’ять загиблим!

Довгих років життя та шана ветеранам!

 

З повагою

голова районної державної адміністрації                                                      Олександр Князєв

17:00 | 19.06.2020

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня медичного працівника

Шановні працівники медичної галузі!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

 

Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно нині відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика Вам вдячність за людяність, душевність та співпереживання.

На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Дорогі медичні працівники! Зичу Вам міцного здоров’я,  радості, оптимізму. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! Нехай переможне світло добра і справедливості додасть сил та наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього нашого краю. Низький уклін за Вашу самовіддану працю, за професійність і високу моральність, добро і милосердя.

Зі святом Вас!

 

З повагою

голова Гребінківської РДА                  Олександр Князєв

11:16 | 19.06.2020

Привітання до Дня медичного працівника

19 червня вітання з професійного свята приймали колективи комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня», Гребінківської підстанції у складі станції екстреної медичної допомоги № 3 міста Лубни та комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги». З цим святом присутніх привітали голова Гребінківської районної державної адміністрації Олександр Князєв, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко та голова Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади Віталій Колісніченко. Голова райдержадміністрації подякував медичним працівникам за відданість професії, відповідальність і професійний підхід, особливо у час пандемії нового вірусу, і зазначив, що керівництво району ніколи не стояло осторонь потреб медичних закладів і їхніх працівників.

"На цій нелегкій і почесній професійній ниві бажаю морального та матеріального задоволення, наснаги, сімейного благополуччя!" – звернувся з вітальним словом до медичних працівників голова райдержадміністрації Олександр Князєв.

 

08:43 | 19.06.2020

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Днем фермера

Шановні фермери, хлібороби!

Щиро вітаю всіх Вас зі святом, яке користується особливою повагою в суспільстві – Днем фермера.

Своїми невтомними руками, й мудрістю й досвідом фермери щороку засівають українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки Вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Селянська праця була першоосновою матеріального розвитку народу, а люди які вирощують хліб і до хліба – заслуговували найвищої поваги і шани.

Дорогі хлібороби ! Бажаю Вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.

Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

 

З повагою

голова Гребінківської районної державної адміністрації           Олександр Князєв