Акція «Усиновлення дитини – це щастя!»

Акція «Усиновлення дитини – це щастя!»

Відповідно до Указу Президента України від 28.11.2008 року № 1088/2008 щороку в Україні 30 вересня відзначається День усиновлення.

Усиновлення – це пріорітет та захист для дитини, яка втратила своїх батьків. Усиновлення – це прийняття у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина з усіма правами та обов‘язками, як із боку дорослих, так і з боку дітей. Воно відбувається на підставі рішення суду і є таємним.

З метою популяризації національного усиновлення, пропагування позитивного досвіду усиновлення та сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, начальником  служби у справах дітей Гребінківської районної державної адміністрації В. Жолобецькою та директором Гребінківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – В. Даценко, 23 вересня 2019 року в залі Гребінківської філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено інформаційну акцію «Усиновлення дитини – це щастя!». Учасників заходу було ознайомлено з правовим регулюванням процедури усиновлення в Україні, а також з правовим регулюванням влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування під опіку, піклування, в прийомну сім’ю, в дитячий будинок сімейного типу та патронатну сім’ю.

Інформаційні матеріали з питань усиновлення розміщені на сайті Міністерства соціальної політики України за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/usinovlennya.html.

Консультації з питання влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в сім’ї громадян України надаються працівниками служби у справах дітей Гребінківської райдержадміністрації за адресою: м. Гребінка, провулок Олексія Припутня, будинок №1, к. №5  або за номером  телефону: 9-11-30.