День українського добровольця

День українського добровольця

13 березня у районному військовому комісаріат відбулись урочистості з нагоди Дня українського добровольця. З вітаннями та зі словами подяки до присутніх звернулись: голова Гребінківської районної державної адміністрації Олександр Князєв, військовий комісар Гребінківського районного військового комісаріату Артем Колісник та голова Гребінківського районного відокремленого підрозділу громадської організації "Братерство учасників АТО Полтавщини" Андрій Линько. Учасники заходу вшанували пам'ять полеглих побратимів хвилиною мовчання.

Почесними грамотами Гребінківської райдержадміністрації, Гребінківської районної ради та подякою райвійськкомату, за сумлінне виконання обов’язку по захисту територіальної цілісності та незалежності держави, виявлені мужність і патріотизм та з нагоди Дня українського добровольця, нагороджено: Шабуніна Михайла Віталійовича, Мадан Тетяну Григорівну, Пилипенка Руслана Миколайовича, Линовицького Руслана Івановича, Матвієнка Миколу Миколайовича, Білоцерківця Ігора Володимировича, Бондаренка Михайла Володимировича, Липницького Андрія Дмитровича, Авраменка Євгена Володимировича.

Музичні вітання добровольцям лунали від В’ячеслава Романова.