Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів

Голова райдержадміністрації провів

нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів

28 січня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації В.Роспопова відбулася нарада, в якій взяли участь начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів району.

На нараді розглядалися питання: "Про стан виконання районного бюджету за 2019 рік" (ознайомила Зленко Альона Сергіївна – в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації), "Про підсумки проведення новорічних та різдвяних свят, зимових канікул в закладах освіти району" (інформувала Носова Наталія Станіславівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації), "Про організацію та проведення святкових новорічних та різдвяних заходів в закладах культури району та організацію змістовного дозвілля дітей та молоді під час зимових канікул" (доповідала Капелька Ростислава Ростиславівна – завідувач сектору культури райдержадміністрації), "Про виконання районної програми зайнятості населення на 2018-2020 роки за 2019 рік" (інформувала Широкова Наталія Анатоліївна – директор Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості), "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у ІV кварталі 2019 року" (доповіла Приходько Надія Олександрівна – головний спеціаліст відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації).

В ході обговорення голова райдержадміністрації В.Роспопов надав відповідні доручення.