Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів

Голова райдержадміністрації провів

нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів

11 серпня 2020 року під керівництвом голови райдержадміністрації О.Князєва відбулася нарада, в якій взяли участь начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів району.

На нараді розглядалися питання: "Про підготовку закладів освіти району до початку нового 2020-2021 навчального року.", доповідає Носова Наталія Станіславівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; "Про соціальне супроводження прийомних сімей та запровадження послуги патронату над дитиною в районі", ознайомила Даценко Валентина Василівна – директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; "Про стан виконання районного бюджету за ІІ квартал 2020 року.", інформує Крилова Альона Сергіївна – в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації; "Про стан виконання актів, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації у липні 2020 року.", доповідає Шмиголь Вадим Вікторович – завідувач сектору з питань документообігу, контролю, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації.

В ході обговорення голова райдержадміністрації О.Князєв надав відповідні доручення.