Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів

Голова райдержадміністрації провів  нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів

4 вересня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації В.Роспопова відбулася нарада, в якій взяли участь начальники управлінь, відділів райдержадміністрації та керівники територіальних підрозділів району.

На нараді розглядалися питання: "Про стан виконання Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"(доповідав начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації С.М.Цимбал),  "Про роботу комунального закладу некомерційного підприємства "Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги" у ІІ кварталі 2018 року" ( доповідала виконувач обов'язків директоа підприємства А.О.Терещенко)," Про забезпечення доступу сільських закладів культури до високошвидкісного Інтернету" ( інформувала завідувач сектору культури райдержадміністрації Р.Р.Капелька), "Про стан виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг району, які фінансуються з обласного бюджету, у 2018 році" (доповідав виконувач обов'язків начальника відділу містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації О.М.Гетьман), "Про стан виконання актів, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації та райдержадміністрації у серпні 2018 року"( інформував начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації В.В.Шмиголь.

В ході обговорення голова райдержадміністрації В.Роспопов надав відповідні доручення.