Голова райдержадміністрації провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

08.09.2020 року головою Гребінківської райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. Розглянуті питання: про  встановлення опіки над майном дитини-сироти; встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування; доцільність і строки влаштування  на цілодобове перебування до Майорщинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.; доцільність і строки влаштування  на цілодобове перебування до Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради; доцільність і строки влаштування на цілодобове перебування до Київської СЗШІ №18; визначення місця проживання малолітньої; встановлення режиму спілкування з малолітнім сином.