ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

16 вересня у м. Полтаві на нараді у т.в.о. голови облдержадміністрації О.Пругла за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації розглянуто питання «Про деякі питання проходження стратегічної екологічної оцінки в рамках містобудівної документації», «Про проведення скринінгу на туберкульоз тест-системам молекулярно-генетичної діагностики Gene-Xpert в області» та «Про підсумки купального сезону 2019 року на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

* * *

16 вересня у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглянуто питання «Про підготовку об’єктів господарства, транспорту, енергозабезпечення, зв’язку та соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року», «Про запобігання виникнення отруєнь серед населення дикорослими грибами», «Про стан утримання джерел зовнішнього протипожежного водопостачання на території області» та інші. За результатами роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *

17 вересня т.в.о. голови облдержадміністрації О.Пругло у ході робочої поїздки до м. Київ взяв участь у нараді щодо підготовки до опалювального періоду 2019/20 року та сталого його проходження, яку провела Міністр розвитку громад та територій України А.Бабак.

* * *

17  вересня відбулося пленарне засідання сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Депутати більшістю голосів підтримали проект рішення «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області». Зважаючи на відповідні рекомендації постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр, обласна рада відмовила Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів ТОВ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ», «НАДРА ВЕСТ ГРУП», «ЮНОЛІТ ОЙЛ», «ГЕО КОННЕКТ», «ПРОФІ НАФТ», «ТРАНС СЕТ ГЕО», «БЕСТ ГЕО ТЕХ» та «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА».  Прийнято рішення «Про внесення змін в складі постійних комісій Полтавської обласної ради», «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення», депутати не підтримали рішення «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень», «Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області».

* * *

17  вересня у м. Полтаві відбулася зустріч керівників департаментів освіти і науки та економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації із Представництвом ЄС в Україні в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».

* * *

18  вересня у Полтавській облдержадміністрації т.в.о. голови облдержадміністрації О.Пругло та т.в.о. генерального директора ПАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти» С. Букорос підписали договір про базування повітряних суден Приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Українські вертольоти» в Полтавському обласному комунальному підприємстві «Аеропорт-Полтава». Керівник області наголосив, що розвиток вертолітної авіації на Полтавщині має вагоме значення. Це і можлива допомога сільськогосподарським виробникам, і екологічним проектам, і в пожежогасінні та медичній авіації. С.Букорос відзначив дефіцит в Україні спеціалістів для роботи в авіаційній галузі та висловив сподівання на випускників Кременчуцького льотного коледжу Харківського університету внутрішніх справ.

* * *

18  вересня у м. Полтаві т.в.о. голови облдержадміністрації О.Пругло взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення професійного свята - двадцятої річниці Дня фармацевтичного працівника. Кращих фахівців галузі нагороджено відзнаками обласної влади.

* * *

19  вересня у м. Полтаві т.в.о. голови облдержадміністрації О.Пругло  провів засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю