На Гребінківщині відзначили 76-у річницю вигнання нацистських окупантів з території району

19 вересня з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських окупантів з території Гребінківського район відбулись покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків загиблим у Другій світовій війні – воїнам, які звільняли Гребінчин край.

Також з метою вшанування пам'яті полеглих вулицями міста Гребінки пройшли автопробіг та урочиста хода, які завершились традиційним мітингом в парку Слави.

У заходах взяли участь керівництво міста та району, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, школярі та педагогічні колективи міських шкіл, представники громадських організацій району та журналісти.

Зі святом присутніх привітали: міський голова Віталій Колісніченко, голова райдержадміністрації Віталій Роспопов, голова Гребінківської районної організації ветеранів Валентин Неруш, заступник голови Гребінківської районної організації «Братерство учасників АТО Полтавщини», офіцер запасу Андрій Коваль

Як зазначив у виступі голова Гребінківської райдержадміністрації Віталій Роспопов: "Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. гребінківціі ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за звільнення від нацистів."

Також з нагоди 76-ї річниці вигнання нацистських загарбників з території Гребінківщини пам`ятними відзнаками та грамотами були нагороджені жителі об`єднаної громади, які приклали значних зусиль в оборону та розбудову рідної країни, збереження історії свого краю, проявили милосердя та турботу.

В рамках заходу відбулося вшанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання та покладання квітів до обеліску Слави.