На Гребінківщині відзначили День Гідності та Свободи

На Гребінківщині відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в місті Гребінка відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи. Традиційно даний захід проходив біля пам’ятника Великому Кобзарю – Тарасу Григоровичу Шевченку. Вшанувати пам'ять борців за свободу України та згадати події Революції Гідності завітали керівництво міста та району, представники підприємств та організацій міста, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальної громади, представники громадських організацій району.

З вітаннями до присутніх звернулись міський голова Колісніченко Віталій Іванович та перший заступник голови райдержадміністрації Князєв Олександр Володимирович. Пам'ять загиблих борців за Україну вшанували хвилиною мовчання. По завершенню заходу присутні поклали до підніжжя пам'ятного знаку квіти.