На Гребінківщини вводиться "червоний" рівень епідемічної небезпеки

На Гребінківщини вводиться "червоний" рівень епідемічної небезпеки
У зв'язку із введенням на території Гребінківського району "червоної" карантинної зони додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для "жовтого” та "помаранчевого" рівнів епідемічної небезпеки, забороняється:
приймати відвідувачів у закладах культури та кінотеатрах, розважальних закладах, ТРЦ у частині розважальної діяльності, відвідування закладів соціальної сфери, окрім екстрених послуг.
Також заборонено проводити масові заходи понад 10 людей.
В населених пунктах району навчання традиційне. На карантин можуть відправити ті чи інші групи, класи чи заклади освіти загалом, якщо там виявляють хворих на коронавірус.
Транспорт працюватиме у звичайному режимі.
Закликаємо жителів Гребінківщини беззастережно дотримуватись карантинних вимог- це можливість зберегти здоров'я, а можливо і життя.