Осінній призов - 2020

Осінній призов - 2020

На виконання Указу Президента України від 16.01.2020 №13/2020 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році", сьогодні відбулось відправлення призовників - мешканців Гребінківського району до обласного збірного пункту. Майбутніх військовослужбовців привітали голова Гребінківської райдержадміністрації Олександр Володимирович Князєв та військовий комісар Гребінківського райвійськкомату Артем Ігорович Колісник. Всі заходи по підготовці та проведенню призову здійснено з дотриманням карантинних вимог. Призовники забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками на час перебування у обласному збірному пункті.