Пам`ятаємо Героя!

Версія для друкуВерсія для друку

Пам`ятаємо Героя!

17 січня 2020 року минає п`ять років як у запеклих боях за Донецький аеропорт загинув військовослужбовець 93 –ї окремої механізованої бригади, наш земляк, молодший сержант Лисенко Вячеслав Олексійович.

20 червня 2014 року Вячеслав був мобілізований до лав Збройних Сил України і приймав участь у проведенні АТО на сході нашої держави. Ніс службу у складі 93 –ї окремої механізованої бригади. Брав участь у боях неподалік Тоненького, Грабського та ін.. Разом зі своїми побратимами вийшов із Іловайського котла, одним з небагатьох йому вдалося вийти з оточення зі зброєю. З жовтня 2014 року у складі ІІІ взводу зведеної роти обороняв Донецький аеропорт. Був зам командира ІІІ взводу. В’ячеслав завжди був на передовій, був і корегувальником вогню на башті аеропорту, прикривав єдину на той час дорогу - «дорогу життя», котрою доставляли до наших військових воду, харчі, боєприпаси. Загинув 17 січня 2015 року у запеклих боях в Донецькому аеропорту.

Вячеслав Олексійович Лисенко з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Слава Герою!

Наверх ↑