Привітання до Дня медичного працівника

Привітання до Дня медичного працівника

19 червня вітання з професійного свята приймали колективи комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня», Гребінківської підстанції у складі станції екстреної медичної допомоги № 3 міста Лубни та комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги». З цим святом присутніх привітали голова Гребінківської районної державної адміністрації Олександр Князєв, голова Гребінківської районної ради Валерій Зінченко та голова Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади Віталій Колісніченко. Голова райдержадміністрації подякував медичним працівникам за відданість професії, відповідальність і професійний підхід, особливо у час пандемії нового вірусу, і зазначив, що керівництво району ніколи не стояло осторонь потреб медичних закладів і їхніх працівників.

"На цій нелегкій і почесній професійній ниві бажаю морального та матеріального задоволення, наснаги, сімейного благополуччя!" – звернувся з вітальним словом до медичних працівників голова райдержадміністрації Олександр Князєв.