Про роботу спостережної комісії

Про роботу спостережної комісії

Робота спостережної комісії при Гребінківській райдержадміністрації направлена на організацію громадського контролю, надання допомоги у соціальній адаптації, вжиття заходів соціального патронажу осіб, звільнених з установ виконання покарань.      Організації трудового та побутового влаштування осіб, звільнених від покарання, їх соціальній адаптації та забезпечення правового і соціального захисту в районі сприяють:

• управління соціального захисту населення райдержадміністрації (м. Гребінка, вул. Магістральна, 38, тел. 91140).

• Гребінківська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості (м.Гребінка, вул. Я. Мудрого, 2, тел. 91748)

• Гребінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (м. Гребінка, пров. Спортивний,11, тел 91919)

• Гребінківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м.Гребінка , пров. О. Припутня, 1).

Райдержадміністрація сприяє районним, громадським, релігійним, благодійним організаціям у їх діяльності, спрямованій на розв’язання проблем осіб звільнених з установ виконання покарань.

Голова спостережної комісії при

Гребінківській райдержадміністрації