Проведено нараду за участь представників служби у справах дітей райдержадміністрації

30.01.2020 року першим заступником голови райдержадміністрації проведено нараду за участь представників служби у справах дітей райдержадміністрації, Гребінківського РЦСССДМ, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо посилення  контролю та відповідальності за життя, здоров’я дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників та прийомних сім’ях на території району. Наголошено у необхідності налагодження дієвої взаємодії між праціниками ЦСССДМ,  служби у справах дітей  райдержадміністрації, Гребінківським ВП  ГУНП в Полтавській області, закладами охорони здоров’я та закладами освіти в питаннях  щодо запобігання насильства та жорстокому поводженню з дітьми.