Проведено обстеження місць накопичення засобів захисту рослин

Проведено обстеження місць накопичення засобів захисту рослин

7-8 липня відбулись перевірки на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 22.06.2020 року № 82 "Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 08.08.2013 року №195" та з метою обстеження місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.

Інвентаризацію вказаних місць проводила комісія у складі: голови райдержадміністрації Князєва О.В., в.о. начальника Гребінківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області Гондарєва В.І., провідного спеціаліста відділу контролю за обігом засобів хімічного захисту рослин Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області СаганТ.В., начальника відділу організаційно-правової роботи та управління персоналом райдержадміністрації Децик А.В., завідувача сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації Гетьмана О.М., головного спеціаліста сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Гриня О.В., головного спеціаліста сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації, секретар комісії Ремезової А.С.