Шановні гребінківці!

Шановні гребінківці!

З метою привернення, особливої уваги до питань влаштування на виховання в сім’ї громадян України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування 28 вересня 2018 року заплановано проведення Всеукраїнської акції-флешмобу „Усиновлення - це любов назавжди", спрямованої на подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Час проведення Всеукраїнської акції-флешмобу "Усиновлення – це любов назавжди": 14.00-15.00 год. Місце проведення: площа перед адмінбудівлею райдержадміністраці.

Запрошуємо взяти участь у вказаному флешмобі представників закладів, установ, громадських та благодійних організацій, усиновлювачів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, а також узгодити питання щодо участі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах, сімейних формах виховання та всіх бажаючих.