Щодо питання реабілітації учасників АТО

Щодо питання реабілітації учасників АТО

У 2020 році продовжено реалізацію державної бюджетної програми КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

05.02.2020 року згідно протоколу № 1 було включено до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та учасників Революції Гідності установу по наданню даного виду послуг: ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл.)

Бажаючі отримати послуги із психологічної реабілітації просимо звернутися до управління соціального захисту населення Гребінківської райдержадміністрації (м. Гребінка, вул. Магістральна, 38, каб. № 9).