Система БПД надаватиме правові послуги дистанційно

Версія для друкуВерсія для друку

Система БПД надаватиме правові послуги дистанційно

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину».

Тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД пов’язана із загостренням ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня введено карантин з низкою обмежень.

 В зв’язку з цим  відділ «Гребінківське бюро правової допомоги» Лубеннського МЦ з надання БВПД призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги  і повністю  переходить на надання правових послуг дистанційно. 

Щоб отримати правову консультацію:

  •  напишіть на нашу електронну пошту: hrebinkivske@ukr.net

  •  зателефонуйте на номер бюро: (05359) 2-11-94

Небхідні документи можна залишити в « скриньці для кореспонденції» , що знаходиться в приміщенні Гребінківського бюро, за адресою м. Гребінка, пров. Спортивний, 11 .

Правову консультацію можна також отримати:

  •  зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

  • поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки https://www.facebook.com/lubnybpd/

  • прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid  та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat

  • скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua

Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.

 

Наверх ↑