Тривають моніторингові перевірки закладів освіти

Тривають моніторингові перевірки закладів освіти

Тривають моніторингові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти району, на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України №50 "Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)". Протягом попереднього тижня проведено обстеження 21 закладу на території району та 11 закладів – ОТГ, протягом поточного тижня –  2 заклади. Перевірки здійснює мобільна група за участю керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру. Зауваження по недоліках, які виявлені під час перевірок, направлені керівникам закладів освіти для негайного усунення.