У Гребінці садочки працюють відповідно до нових вимог Головного державного санітарного лікаря

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують моніторити дитячі заклади дошкільної освіти на предмет дотримання ними протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р. №25.

Так, 11.08.2020р. фахівці Гребінківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області взяли участь у двох  комісійних перевірках –  ЗДО «Теремок» та «Веселка» м. Гребінка Гребінківської міської ради Полтавської області, які знаходяться за адресами: пров. Піонерський,1/2 та вул. Євгена Гребінка, 1/2.

Під час рейдів, недоліків не виявлено. Комісією оформлені довідки, проведена роз’яснювальна робота, розповсюджені пам’ятки.

До складу комісії увійшли : Гребінківська РДА,  Гребінківське районне управління ГУ ДПСС в Полтавській області.

Всім здоров’я! Не забувайте одягати маски, мити руки і дотримуватися інших протиепідемічних вимог, визначених урядом!