Управління соціального захисту населення інформує!

Версія для друкуВерсія для друку

Управління соціального захисту населення інформує!

Управління соціального захисту населення Гребінківської райдержадміністрації повідомляє що 12.12.2019 року набрала чинність Постанова Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 № 994 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309». Вказаною постановою внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю. На сьогодні надання послуг з реабілітації здійснюється усім дітям з інвалідністю незалежно від нозологій відповідно до медичних показань.

Для забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління (адреса: м. Гребінка, вул. Магістральна, 38, каб. № 9) заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про обрану установу разом з копіями: паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини; індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу; виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Інформація по переліку реабілітаційних установ, які можуть надавати послуги з реабілітації дітям з інвалідністю згідно даної постанови можна знайти на сайті Міністерства соціальної політики України www.msp.gov.ua в розділі «Інваліднісь» - «Реабілітація дітей з інвалідністю». Перелік реабілітаційних установ буде змінюватися та доповнюватися.

Наверх ↑