Успішна жінка Полтавщини

Успішна жінка Полтавщини

Уміти зберегти свою внутрішню жіночність, навчитись відмежовувати усе зайве та руйнівне, мудро направляти власну внутрішню енергію та силу для успішної та беззаперечної реалізації в усіх сферах життя: стосунки, сім’я, діти, кар’єра, захоплення – найголовніше завдання УСПІШНОЇ ЖІНКИ.

В цьому переконанні переможниці та номінантки, які 5 липня 2018 року зібрались в приміщенні облдержадміністрації на урочисту церемонію відзначення переможниць та учасниць V Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

В Обласному конкурсі номінувано 28 учасниць з усіх куточків Полтавської області у 12 номінаціях, але перемогу здобули 13 номінанток.

В цьому році Гребінківський район представляли: Жолобецька Валентина Миколаївна – начальник служби у справах дітей Гребінківської районної державної адміністрації в номінації «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування”, Скляр Зоя Миколаївна - заступник начальника відділу „Гребінківське бюро правової допомоги” Лубенського МЦ з надання БВПД в номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури”, Науменко Тетяна Борисівна в номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери соціального захисту населення”

Номінанток та переможниць привітав заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Іванович Білокінь, відзначивши вагомий внесок кожної жінки області у розвиток нашої держави.

Артисти Полтавської обласної філармонії подарували учасницям та усім присутнім на святі чарівні музичні композиції, а подарунки від облдержадміністрації та обласної ради підготували організатори та координатори Обласного конкурсу – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Представник Гребінківського району Жолобецька Валентина Миколаївна стала переможницею V обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» в номінації «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування”. Гребінківська райдержадміністрація вітає Валентину Миколаївну з почесною нагородою!