111

Успішна жінка Полтавщини

Версія для друкуВерсія для друку

Успішна жінка Полтавщини

Уміти зберегти свою внутрішню жіночність, навчитись відмежовувати усе зайве та руйнівне, мудро направляти власну внутрішню енергію та силу для успішної та беззаперечної реалізації в усіх сферах життя: стосунки, сім’я, діти, кар’єра, захоплення – найголовніше завдання УСПІШНОЇ ЖІНКИ.

В цьому переконанні переможниці та номінантки, які 5 липня 2018 року зібрались в приміщенні облдержадміністрації на урочисту церемонію відзначення переможниць та учасниць V Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини».

В Обласному конкурсі номінувано 28 учасниць з усіх куточків Полтавської області у 12 номінаціях, але перемогу здобули 13 номінанток.

В цьому році Гребінківський район представляли: Жолобецька Валентина Миколаївна – начальник служби у справах дітей Гребінківської районної державної адміністрації в номінації «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування”, Скляр Зоя Миколаївна - заступник начальника відділу „Гребінківське бюро правової допомоги” Лубенського МЦ з надання БВПД в номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури”, Науменко Тетяна Борисівна в номінації «Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери соціального захисту населення”

Номінанток та переможниць привітав заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Іванович Білокінь, відзначивши вагомий внесок кожної жінки області у розвиток нашої держави.

Артисти Полтавської обласної філармонії подарували учасницям та усім присутнім на святі чарівні музичні композиції, а подарунки від облдержадміністрації та обласної ради підготували організатори та координатори Обласного конкурсу – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

Представник Гребінківського району Жолобецька Валентина Миколаївна стала переможницею V обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини» в номінації «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування”. Гребінківська райдержадміністрація вітає Валентину Миколаївну з почесною нагородою!

 

Наверх ↑