Успішна жінка Полтавщини

Успішна жінка Полтавщини

6 березня 2020 року в рамках відзначення Міжнародного жіночого дня в залі засідань Гребінківської райдержадміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження учасниць І (районного) етапу обласного конкурсу "Успішна жінка Полтавщини".

З вітальними словами до присутніх звернулися голова Гребінківської районної державної адміністрації Князєв О.В., голова Гребінківської районної ради Зінченко В.М., керівник апарату Гребінківської районної державної адміністрації Мірошник Р.О.

Церемонію відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Н.С.

Переможницями в дев'яти номінаціях конкурсу стали:

"Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування" - Хомкіна Людмила Станіславівна. Людмила Станіславівна в числі перших жінок-працівниць райдержадміністрацій Полтавської області призначена на посаду головного спеціаліста з питань мобілізаційної підготовки та режимно-секретної роботи. Нагороджена грамотою за сумлінну працю районного рівня. Людмила Станіславівна створила прийомну сім’ю та виховує двох доньок.

"Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва" - Гавриленко Лариса Миколаївна. Лариса Миколаївна - художній керівник Короваївського сільського будинку культури. Є ініціатором створення аматорського вокального ансамблю "Вишиванка" та тріо "М’ята". Також викладає музичне мистецтво в Короваївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

"Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури" - Нор Жанна Володимирівна, Терещенко Валентина Сергіївна. Жанна Володимирівна працює прокурором Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області. Нагороджена грамотою виконавчого комітету Лубенської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку та подякою Полтавської обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення кадрового потенціалу органів внутрішніх справ, активну громадянську позицію. Валентина Сергіївна - старший лейтенант поліції, заступник начальника слідчого відділення Гребінківського ВП ГУНП в Полтавській області. Нагороджена відзнакою ІІІ ступеня "За сумлінну службу".

"Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери обслуговування населення" - Гримуд Ольга Василівна. Ольга Василівна працює черговою по залізничній станції Гребінка виробничого підрозділу "Полтавська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Південна залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця". За період роботи виявила себе технічно грамотним і відповідальним працівником.

"Успішна жінка Полтавщини – працівник освіти і науки" - Теслімова Ніна Іванівна. Ніна Іванівна - директор Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Неодноразово нагороджена грамотами, подяками відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації. Власниця ордену "Флагман освіти України".

"Успішна жінка Полтавщини – громадський діяч" - Панімаш Тетяна Григорівна. Тетяна Григорівна - депутат Гребінківської районної ради. Постійно та активно бере участь в житті села Короваї та загальноосвітньої школи. За її підтримки в школі відбуваються такі заходи, як "Олімпійське лелеченя", Перший та останній дзвінки, випускні вечори та інші.

"Успішна жінка Полтавщини – працівник охорони здоров'я" - Коршак Людмила Петрівна. Людмила Петрівна працює головною медичною сестрою в КЗ "Гребінківському ЦПМСД". Нагороджена грамотою Гребінківської райдержадміністрації за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та почесною грамотою Управління охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації за поліпшення надання медичної допомоги населенню області.

"Успішна жінка Полтавщини – представник малого та середнього бізнесу" - Онищенко Ірина Сергіївна. Ірина Сергіївна є організатором мережі танцювальних студій в містах Гребінка, Пирятин, Гадяч. Як керівник танцювального колективу отримала нагороду «Прорив року». Є організатором конкурсів краси в Гребінці та Гадячі.

"Успішна жінка Полтавщини - берегиня роду" - Березко Людмила Василівна. Людмила Василівна - завідуюча Овсюківською сільською бібліотекою, на базі якої створила музей народного побуту "Овсюківська світлиця" та організувала ляльковий театр „Веселка”. Активна учасниця художньої самодіяльності.

Переможниці районного етапу конкурсу нагороджені пам'ятними статуетками, дипломами та символічними подарунками.

Присутні в залі з цікавістю переглянули відео - представники сильної статі Гребінки поділились своїми думками, якою має бути "успішна жінка", з задоволенням приймали хореографічні, музичні та літературні вітання від танцювальної студії "Максимум", Єлизавети Позднякової , Максима Хрещика, В'ячеслава Романова та Марти Пиж. Також для гостей свята було презентовано виставку творчих робіт майстринь Гребінківщини "Краса руками жінки".

Відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації проведення заходу, вітає переможниць та бажає успіху в ІІ (обласному) етапі конкурсу!