УВАГА! Зміни в організації прийому документів для надання соціальних гарантій

УВАГА!

Зміни в організації прийому документів для надання соціальних гарантій

В умовах проведення реформ місцевого самоврядування і територіальної організації влади з метою наближення соціальних послуг до мешканців громади, спрощення процедури отримання державних соціальних гарантій, а також забезпечення комплексного підходу під час їх надання, постановою  Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 р. №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до 22 постанов, які регламентують порядок надання окремих адміністративних послуг соціального характеру.

Змінами передбачено, що починаючи з 1 січня 2020 року функції з прийому у мешканців громад заяв із необхідним пакетом документів для їх призначення віднесено до повноважень об’єднаних територіальних громад. Прийняття заяв з необхідними  документами буде здійснюватися посадовими особами виконавчого органу або центром надання адміністративних послуг об’єднаних територіальних громад (ЦНАП).

Тож, з 1 січня 2020 року управліннями соціального захисту населення райдержадміністрації не передбачено прийом документів від громадян,  крім випадків надсилання їх поштою або в електронній формі.

Гребінківської райдержадміністрації