УВАГА! Зміни в організації прийому документів для призначення соціальних допомог

Версія для друкуВерсія для друку

УВАГА!

Зміни в організації прийому документів

для призначення соціальних допомог

 

       2 червня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо поліпшення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» (646-ІХ).

       На виконання вказаного Закону Кабінетом Міністрів України розроблено проект постанови «Деякі питання виплат державної соціальної допомого», якою, зокрема, передбачено, що починаючи з 1 вересня 2020 року органи соціального захисту населення не приймають від мешканців громад заяви з необхідними документами для призначення допомог. Прийом документів буде проводитись на рівні об’єднаних територіальних громад, крім документів, надісланих поштою або в електронній формі (з використанням засобів телекомунікаційних систем; через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування).        

      Зазначимо, що вказані зміни в організації прийому документів для призначення соціальних допомог відбудуться після затвердження та набрання чинності вказаної постанови.

 

Управління соціального захисту населення

Гребінківської райдержадміністрації

 

Наверх ↑