Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Гребінківського району Полтавської області

Відбулося засідання місцевої комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки

і надзвичайних ситуацій Гребінківського району Полтавської області

17 березня 2020 року в районній державній адміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Князєва Олександра Володимировича відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Гребінківського району Полтавської області, на якому розглянуто питання "Щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID-19".

На початку роботи комісії голова районної державної адміністрації повідомив, що позачергове засідання відбувається на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширення на території України коронавірусу  COVID-19" (із змінами) з урахуванням протокольного рішення №5/2020 від 16 березня 2020 року засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області та з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами засідання прийняті рішення щодо заборони:

З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

З 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

торгівлю за межами стаціонарних точок продажу в ятках, палатках, наметах, рундуках, відкритих торгових рядах та стелажах, окрім закритих павільйонів та кіосків з обмеженням доступу покупців до товару;

реалізацію населенням сільгосппродуктів, продовольчих, непродовольчих товарів, живої худоби, птиці, кормів, домашніх тварин, декоративних птахів, акваріумних риб, посадкового матеріалу плодово-ягідних культур, живих, садових квітів на ринках.

З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями).

З 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Власникам магазинів та супермаркетів посилити режим санітарної обробки приміщень, обмежити кількість покупців, що одночасно перебувають в торгових залах до 20 осіб.

Закладам охорони здоров’я району забезпечити:

тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;

максимально підготуватись до перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.

Органам місцевого самоврядування, Гребінківському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Полтавській області, Гребінківському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області вжити заходів, спрямованих на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 та протокольних рішень місцевої комісії ТЕБ і НС Гребінківського району Полтавської області.