Вітання голови Гребінківський районної державної адміністрації Олександра Князєва зі святом Трійці

Дорогі гребінківці!

Щиро вітаю Вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря – Днем Святої Трійці!

Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.

В Україні це свято ще називають Зеленою неділею. Споконвіку народні обряди супроводжують Святу Трійцю зеленими барвами, символізуючи оновлення світу, розквіт життєвих сил і бажання нести добро ближнім.
Нехай же разом із зеленими святами у ваші родини прийде мир, щастя, радість, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.
Бажаю Вам душевного спокою, гармонії, мудрості, добрих починань, щастя і здоров'я. Зі святом!

голова райдержадміністрації
Олександр Князєв