Вітання голови Гребінківський районної державної адміністрації з нагоди Дня Конституції України

Шановні гребінківці!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

Конституція для кожної країни – це як паспорт для держави, як паспорт для кожного громадянина. І якщо ми поважаємо себе, свій народ, свою мову і культуру, то це означає, що ми маємо поважати й державне законодавство. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Щиро бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого!

голова райдержадміністрації

Олександр Князєв