Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Днем фермера

Шановні фермери, хлібороби!

Щиро вітаю всіх Вас зі святом, яке користується особливою повагою в суспільстві – Днем фермера.

Своїми невтомними руками, й мудрістю й досвідом фермери щороку засівають українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки Вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Селянська праця була першоосновою матеріального розвитку народу, а люди які вирощують хліб і до хліба – заслуговували найвищої поваги і шани.

Дорогі хлібороби ! Бажаю Вам, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі ваші плани. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оціненою.

Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.

Нехай Ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою

голова Гребінківської районної державної адміністрації           Олександр Князєв