Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Днем державної служби України

Шановні колеги, державні службовці!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби!

Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою та несе відповідальність за стан справ у суспільстві. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.

Саме на вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків будуть стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Нехай ваші дії будуть мудрими , а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

Бажаю, щоб кожен день вашого життя був щасливим  і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку  перед нашою країною!

голова районної державної адміністрації

Олександр Князєв