Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Днем рятівника

Шановні рятівники та ветерани служби!

17 вересня Україна відзначає професійне свято – День рятівника.
Щиро вітаю рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятівника!
Відзначення цього свята є державним визнанням праці людей мужніх професій, котрі з честю забезпечують надійний захист національного надбання, життя людей від вогню та стихії.
Високо цінуємо внесок кожного у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.
Утверджуючи добро і милосердя, рятувальники є справжніми героями наших днів, які з честю виконують завдання і завжди готові якнайшвидше прийти на допомогу.
Щиро вдячні за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Переконані, що працівники цивільного захисту та пожежної охорони і надалі віддано і сумлінно служитимуть обраній справі та збагачуватимуть її найкращі традиції.
Бажаємо бадьорості духу, здоров’я, добробуту, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів.

Зі святом Вас!

голова райдержадміністрації О.Князєв