Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Днем усиновлення

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації

Олександра Князєва з Днем усиновлення

Шановні гребінківці!

Вже традиційно в останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують найголовнішого – батьківської турботи, материнської ласки, дружної щасливої родини. Цей день - це  свято для  дітей, які отримали найдорожче - люблячих та дбайливих батьків та  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Сподіваємося, що з кожним роком буде збільшуватися кількість громадян, готових стати рідними дітям, які не мають сім’ї.

З нагоди Дня усиновлення щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, опікунів, піклувальників! Прийміть низький уклін та найщиріші слова поваги.

Ви дали кожній дитині, яка росте у вашій родині, найважливіше – щастя мати сім’ю. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею  свою любов і душевне тепло. Вірю, що ті зерна любові, які ви посіяли в дитячих душах, у майбутньому проростуть щедрим врожаєм добра.

То ж нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваш будинок, нехай ростуть здоровими і успішними діти. Нехай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем.

Дякую за небайдужість до дитячої долі працівникам дитячих та медичних закладів,  служби у справах дітей райдержадміністрації, соціальних служб, які дбають про долю кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, прикладають зусилля, щоб діти знайшли маму і тата.

Бажаю всім мирного неба, здоров’я, добра і благополуччя, взаємної любові та розуміння.

З повагою

голова райдержадміністрації                                     Олександр Князєв