Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня підприємця України

Шановні підприємці Гребінківщини!
Вітаю вас із професійним святом - Днем підприємця.
У цей день ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця,постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави, надають величезну підтримку нашій армії.
Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні.
Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті району, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. То ж дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення.
Щиро бажаю всім підприємцям району витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною.
Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою,
голова райдержадміністрації