Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди 77-річниці звільнення Гребінківщини від нацистських окупантів

Шановні ветерани, дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас зі знаменною датою – 77-річницею звільнення Гребінківщини від нацистських окупантів.
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною власного життя та здоров’я зупинив нацистську навалу.
Висловлюю глибоку повагу усім, хто пройшов сувору школу війни. Низький уклін і щира вдячність тим, хто в повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом мужності, самовідданості та любові до Вітчизни. Наш святий обов’язок – берегти пам’ять про полеглих на полях війни та піклуватися про небагатьох живих ветеранів.
В наш час вже їхні правнуки боронять кордони України від нової навали та відстоюють споконвічне право на незалежність нашої Батьківщини!
В цей знаменний день хочу побажати міцного здоров’я, щастя, добробуту і мирного неба!

голова райдержадміністрації Олександр Князєв