Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня працівників освіти

Щиро вітаю освітян з професійним святом - Днем працівників освіти!
Професія Вчителя – одна з найважливіших та найблагородніших. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку та право носити високе і почесне звання Вчителя.
Передаючи свій досвід і знання, ви примножуєте у серцях ваших учнів любов до рідної землі, повагу до історії Батьківщини, інтерес до культурної спадщини наших предків. Ви закладаєте у юні душі моральні цінності, які назавжди стануть надійними орієнтирами на життєвому шляху, а отже – фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
Бажаю вам миру і злагоди, міцного здоров’я, щастя і достатку, здійснення найзаповітніших мрій, щирої радості, великого терпіння, вагомих професійних успіхів і звершень в ім’я нашої рідної України!

голова райдержадміністрації
Олександр Князєв