Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Споконвіку пісня й танець, музика й слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, які живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Ви працюєте для людей без вихідних і свят, але завжди зі святом у душі. Щира вам подяка за це.

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури району. Адже без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності й творчої думки неможливі позитивні зміни в суспільному житті.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя та благополуччя.

З повагою

голова райдержадміністрації                                     Олександр Князєв