Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня української мови та писемності

Версія для друкуВерсія для друку

Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва
з нагоди Дня української мови та писемності

Шановні гребінківці!

Кожного року 09 листопада вся Україна відзначає День української мови та писемності. Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам нашими пращурами. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ. 

Державність мови – це універсальна форма об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення, надійна основа розвитку держави. 

Сьогодні захисники Вітчизни, обороняючи землю, знову відстоюють цінності українського народу. Серед них – рідна мова. Вона є запорукою нашої згуртованості. Нас ніхто й ніколи не розділить за мовною ознакою. Любімо українську мову, плекаймо її. Це найкращий спосіб її підтримати, бо без мови – немає нації.

У цей святковий день хочу щиро побажати всім нам любити та берегти свою рідну мову.Нехай материнське слово буде для нас духовним джерелом життя і оберегом. Щастя Вам, добра, нових здобутків на славу Україні!

 

З повагою

голова райдержадміністрації                                     Олександр Князєв

 

 

Наверх ↑