Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня Гідності і Свободи

Шановні гребінківці!
Сьогодні, 21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).
В цей день всі ми вшановуємо патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, в їх числі нашому земляку Андрію Черненку, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.
Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

Слава Україні!

З повагою,