Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Міжнародного дня волонтера

з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні волонтери Гребінківщини!

Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

Поряд з професійними та державними  святами вагоме значення має День волонтера. Це свято тих, хто не за винагороду, а за покликом серця допомагає людям.
В Україні, як і в усьому світі, волонтерський рух займає особливе місце, адже волонтери не лише дорослі, а й діти, які зігрівають захисників листами, малюнками, цукерками та улюбленими іграшками, це студенти та учні, які  допомагають людям похилого віку в тяжкий час пандемії, це патріоти, що всіляко допомагають боронити нашу рідну українську землю від агресора.
Від себе особисто та від колективу районної державної адміністрації дякуємо кожному, хто  витрачає свій вільний час на благо суспільства.  Бажаємо всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.
Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

З повагою

голова райдержадміністрації                                         Олександр Князєв