Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаю вас з Днем місцевого самоврядування!

Це свято доби незалежності є знаковим у становленні Української державності.

Саме через органи місцевого самоврядування громадяни реалізують своє право на участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси територіальної громади. Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан місцевих громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання населення.

Вірю, що ваша наполегливість і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову України.

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо розвитку громад, району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, нових здобутків у роботі, добробуту, родинного затишку та здійснення всіх життєвих сподівань. Хай цей святковий день додасть наполегливості та натхнення у спільній справі розвитку територіальних громад, зміцнення авторитету нашої держави у європейській спільноті і у всьому демократичному світі!

голова райдержадміністрації                             Олександр Князєв