Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня працівників Служби безпеки України

з нагоди Дня працівників Служби безпеки України

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Служба безпеки – це надійний щит країни, завдання якого – захищати державний суверенітет і конституційний лад держави, економічний, науково-технічний, оборонний потенціал України та суспільний спокій.

Важко переоцінити ваш внесок у захист, викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Завдяки відповідальному ставленню до виконання обов’язків зростає авторитет Служби безпеки, співробітники демонструють професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, ризикуючи власним життям, захищають законність, права і свободи громадян.

Впевнений, що працівники Служби безпеки України і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров'я, благополуччя, натхнення, пошани і нових професійних здобутків. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім'ях панують тепло і затишок.

З повагою,

голова райдержадміністрації                         О.Князєв