Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня Національної поліції України

з нагоди Дня Національної поліції України

Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших мешканців міста та району, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть Вашими постійними супутниками у житті.
Впевнений, що Ви будете робити усе від Вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.

Від щирого серця зичу всім Вам родинного добробуту, міцного здоров’, а також нових звершень!

голова районної

державної адміністрації                                             Олександр Князєв