Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня міста

Шановні гребінківці, прийміть сердечні і щирі вітання з нагоди

Дня народження нашого міста, якому виповнюється 125 років.

Не буває міст і сіл без  наполегливої праці людей, які їх творять, розбудовують, забезпечують життєдіяльність, як не буває і без любові до свого рідного краю.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує всіх, кому дороге наше місто. Ми любимо його за особливу атмосферу, за привітних людей, тихі вулички і мальовничі краєвиди.

Найбільша гордість нашого міста – це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія.

За всі роки існування у міста були злети і падіння, але попри всі труднощі злагоджено працюють в місті підприємства, без перебоїв надається медична допомога та соціальні послуги, наші діти навчаються в школах та виховуються у дошкільних закладах, працюють різноманітні гуртки в школах, позашкільних закладах та закладах культури. На сьогодні наше місто відоме за межами області. І це завдяки досягненням учнів навчальних закладів, вихованців спортивної школи, учасників аматорських колективів міського Будинку культури.

Поряд з цим ми пишаємося військовослужбовцями нашого міста, які з перших днів війни на Сході пішли захищати і продовжують боронити суверенітет та територіальну цілісність України. Своїм життям вписали золоті сторінки літопису міста Герої-земляки, які не повернулись із зони АТО.  Вічна їм пам'ять і наша глибока шана.

З нагоди Дня міста усім гребінківцям бажаю мирного неба, доброго козацького здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, достатку та родинного тепла. Хай ніколи не згасає зірка доброї вдачі, працелюбності та патріотизму. Нехай у кожній оселі панує лише добро та злагода,  кожна нова мить життя приносить радість.

А нашому місту бажаю процвітання, економічного зростання, укріплення своїх позицій в різних галузях господарства і невпинного руху до кращого майбуття.

Зі святом Вас, з Днем рідного міста, дорогі гребінківці!

голова районної

державної адміністрації                                             Олександр Князєв