Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників України

Дня профспілки залізничників та транспортних будівельників України

Шановні працівники залізничного транспорту!

Вітаю вас з Днем профспілки залізничників та транспортних будівельників України.

Для Гребінківщини залізниця стала місто- та районоутворюючим підприємством, тому і День нашого славного міста поряд з цим професійним святом. Покоління мешканців району працювали на залізничних підприємствах, створюючи десятки, а то й сотні династій залізничників.

Наші залізничники завжди відзначались професійною майстерністю, самовідданістю, сумлінною працею, почуттям високого громадянського обов’язку. Тут працюють багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі, під час стихійних лих, завжди забезпечують чітке функціонування залізничних артерій та розбудовують транспортну інфраструктуру Укрзалізниці.

Від щирого серця дякую за натхненну працю всім залізничникам та транспортним будівельникам району! У цей святковий день  бажаю всім тим, хто присвятив своє життя цій найвідповідальнішій професії, прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, родинної злагоди та достатку, невичерпної енергії, професійної удачі та миру на нашій Гребінківській землі!

голова районної

державної адміністрації                                             Олександр Князєв