Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня Державного Прапора України

з нагоди Дня Державного Прапора України

Шановні гребінківці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України, який ми відзначаємо напередодні найголовнішого свята нашої держави - Дня Незалежності. Ці урочистості нерозривно пов’язані між собою, бо обидва віддають данину шани віковим прагненням  українського народу мати свою державу, свої символи.

Державний Прапор України – символ міцності і незалежності української держави, покликаний пробуджувати в кожному з нас національну гордість і справжні патріотичні почуття.

Шановні земляки! Будь-яка країна набирає міцності, коли має свої традиції та звичаї, коли її громадяни шанують офіційні символи своєї держави і проходять шлях національної ідентифікації. Тож нехай у наших серцях ніколи не згасає почуття любові до рідної України! Бажаю вам та вашим родинам щастя, здоров’я, успіхів, благополуччя й впевненості в завтрашньому дні!

З повагою

голова райдержадміністрації                                                Олександр Князєв