Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня Незалежності України

з нагоди Дня Незалежності України

Шановні жителі Гребінківщини!

Прийміть найщиріші вітання із Днем незалежності України!

Ця визначна дата навіки увійшли в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи та культурного піднесення.

В цей день ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави, сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.  Схиляємо голову перед світлою пам’яттю земляків, які поклали своє молоде життя в ім’я миру в державі. Хай сьогоднішнє й майбутні покоління ніколи не забудуть подвиги Героїв: Андрія Черненка, Вячеслава Лисенка та Євгенія Лукаша. Розбудовуючи нашу державу, ми мусимо зробити все для того, щоб їх смерть не була даремною.

У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай це величне свято вселяє гордість за увесь український народ, багату історичну спадщину, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Зі святами вас, дорогі жителі Гребінківщини, з Днем незалежності України!

Слава Україні!

З повагою

голова райдержадміністрації                                        Олександр Князєв