Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з нагоди Дня працівника податкової та митної справи України

Дня працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової служби!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди

професійного свята – Дня працівника податкової та митної справи України!

В умовах трансформації українського суспільства, важко недооцінити роль податкової та митної служб. Фаховим виконанням службових обов’язків ви стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави, формуєте міжнародний імідж України. Чесність та прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій та розвитку національної економіки загалом.
Віримо, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Бажаємо вам принциповості, відповідальності у повсякденній роботі та нових професійних здобутків. Зичимо вам здоров’я, щастя, мирного неба, злагоди і добробуту в родинах.

Нехай ваш професіоналізм і надалі служить на благо Батьківщини, примножує здобутки українського народу.

голова районної

державної адміністрації                                                                       Олександр Князєв