Вітання голови Гребінківської районної державної адміністрації Олександра Князєва з Новим Роком та Різдвом Христовим

з Новим Роком та Різдвом Христовим

Дорогі гребінківці!

Від щирого серця вітаю вас із довгоочікуваними і радісними святами – Новим Роком та світлим Різдвом Христовим! Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року і народження нового часу, нових надій і сподівань.

Цей рік був складним і напруженим для кожного з нас, але збагатив нас досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє.

Ми зустрічаємо новий 2021 рік з надією на кращі часи, з вірою у щасливе прийдешнє. Сподіваємось, що він буде благодатним для України і для кожного з нас, принесе стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Щиро дякую усім жителям району за все, що було зроблено доброго і корисного у 2020 році, це стане важливим фундаментом для нових справ у році наступному.

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми рідними, дарувати їм любов і піклування. Усе це єднає та зближує всіх незалежно від  поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи. Тож нехай незмінними залишаться у нашому житті такі цінності як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє. А Новий рік і Різдво прийде лише з радістю, буде щедрим на втілення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Нехай чарівні вогні новорічних ялинок і різдвяні колядки наповнять ваші оселі радістю, принесуть усім мир, добро і злагоду. Благополуччя вам, міцного здоров`я, щедрої долі, довгих літ життя!

Голова районної державної адміністрації           Олександр Князєв